Aktualności


2 kwietnia 2014

Senstar ogłosił wprowadzenie na rynek nowej generacji systemu FlexZONE.  System FlexZONE przeznaczony jest do wykrywania prób forsowania ogrodzeń. W przeciwieństwie do systemów poprzedniej generacji zapewnia lokalizację wtargnięć z dokładnością do 3m, dokładną i precyzyjną kalibrację na każdym odcinku i większą odpornością na czynniki mogące wywoływać przypadkowe alarmy. Więcej w zakładce PRODUKTY.

 

19 marca 2014

Senstar ogłosił podpisanie umowy kupna firmy  Optellios – światowego lidera sensorów i technologii światłowodowych w aplikacjach peryferyjnych systemów ochrony. Technologia stworzona przez firmę Optellios  jest wykorzystywana w systemie FiberLR przeznaczonym do ochrony ogrodzeń oraz rurociągów. Więcej w zakładce PRODUKTY.

 

10 marca 2014

System Omnitrax, produkowany przez Senstar Corporation został doceniony przez ekspertów zasiadających w jury konkursu i zdobył Złoty Medal MTP na targach Securex 2014. System Omnitrax działa z wykorzystaniem ukrytego pod powierzchnią gruntu sensora, który tworzy niewidzialne, przestrzenne pole detekcji wokół chronionego obiektu.

 

ZM-logo2014_przezroczystosc

Do Aktualności o medalu

© 2014 - RABAN S.p. Z.o.o. S.p. k. (Dystrybutor Senstar) | Poznań, Poland